Loty Kraków-Belfast

Bilety Easy Jet Polska – Anglia, Tanie Loty z Krakowa do Belfastu

Wśród wielu kierunków do Wielkiej Brytanii obsługiwanych przez m.in. tanie linie lotnicze loty do Belfastu są rarytasem. W Polsce lukę tą postanowiła wypełnić tania linia EasyJet, która obsługuje trasę do Belfastu z lotniska w Krakowie Balicach.

Przeloty Easy Jet z Krakowa do Belfastu odbywają się trzy razy w tygodniu, we: wtorki (wylot z Balic o godzinie 14:25), czwartki (14:25) i niedziele (11:30). Oba lotniska oddalone są od siebie o 1829 km. Samoloty easyjeta pokonują tą trasę w niecałe 2 godziny.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Belfastu. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

Port lotniczy International w Belfaście jest głównym lotniskiem tego północnoirlandzkiego miasta. Jest to największy port Irlandii Północnej i drugi po Dublinie na wyspie Irlandii. Rocznie z jego usług korzysta ok. 4,5 mln pasażerów. Lotnisko posiada dwa pasy startowe i jeden piętrowy, wyposażony we wszelkie udogodnienia dla pasażerów, terminal. Drugim portem lotniczym obsługującym Belfast jest port lotniczy City im. George’a Besta, położony w centrum miasta.

Lotnisko International jest bazą tanich linii lotniczych Easy Jet. Linia ta to jeden z trzech przewoźników realizujący regularne przeloty. Pozostali korzystają z lotniska sezonowo. Port International usytuowany jest ok. 21 km na północny-zachód od centrum miasta. Niewielka odległość dzieląca lotnisko od miasta i dobrze rozwinięta sieć transportu publicznego sprawia, że dojazd z i do lotniska nie sprawia podróżnym kłopotów.

Poza połączeniem lotniczym do Krakowa obsługiwanym przez tanie linie lotnicze Easy Jet lotnisko w Belfaście nie posiada innych bezpośrednich połączeń z Polską.

Decydując się na przelot tanią linią lotniczą Easy Jet otrzymujemy gwarancję wysokiego standardu usług, bezpieczeństwa i solidności za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo linie te w swojej ofercie często mają atrakcyjne promocje, dzięki którym zakup biletu na wybranych kierunkach może być jeszcze tańszy. O aktualnych połączeniach tego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Belfast International i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.