Loty Kraków-Bristol

Bilety Easy Jet Polska – Anglia, Tanie loty z Krakowa do Bristol

Loty z Polski do Wielkiej Brytanii są usługą bardzo powszechną, a liczba połączeń na Wyspy Brytyjskie świadczy tylko o dużym popycie na nie. Obsługuje je kilka linii lotniczych, a przede wszystkim tani przewoźnicy. Liderem na trasach brytyjskich jest znany u nas irlandzki Ryanair i obecny tylko na lotnisku w Krakowie brytyjski EasyJet.

Dziwić tylko może, że ta popularna tania linia lotnicza, ciesząca się uznaniem w całej Europie, partner Emirates zawęża swoje związki z Polską tylko do podkrakowskich Balic. Z lotniska tego EasyJet obsługuje kilka tras, z tego pięć do Wielkiej Brytanii. Jednym z tych kierunków są przeloty do Bristolu.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Bristolu. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

Samoloty EasyJeta z Karkowa do Bristolu latają cztery razy w tygodniu, w: poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Od kwietnia maszyny przewoźnika będą latać na tej trasie sześć razy tygodniowo, codziennie oprócz sobót. Wyloty z Krakowa maja miejsce o godzinie 10:30. Od kwietnia godziny wylotów z Krakowa ulegają zmianie. Będą to: 11:00 lub 14:10 (pon., pi., niedz.) i 14:10 (wt., śr., czw.). Odległość 1587 km, która dzieli oba lotniska samoloty Easy Jet pokonują w 1 godzinę i 35 minut.

W opłacie za przelot pasażerowie mają wliczony przewoź bagażu podręcznego o wymiarach nie większych niż: 50 x 40 x 20cm. Teoretycznie dopuszcza się zabranie bagażu podręcznego o wymiarach nieznacznie większych, tj.: 56 x 45 x 25 cm jednakże w przypadku kompletu pasażerów na pokładzie, bagaż może być umieszczony w luku bagażowym.

Znany naszym pasażerom, zwłaszcza za sprawą działalności Ryanaira, międzynarodowy port lotniczy w Bristolu położony jest w południowo-zachodniej Anglii ok. 13 km od centrum tego miasta. Jak na warunki brytyjskie jest to średniej wielkości lotnisko plasujące się na dziewiątym miejscu pod względem ilości odprawianych pasażerów. Rocznie z usług tego portu korzysta ponad 6 mln podróżnych. Lotnisko posiada jeden, dobrze wyposażony we wszelkie udogodnienia, terminal. Niewielka odległość dzieląca lotnisko od miasta i dobrze rozwinięta sieć transportu publicznego sprawia, że dojazd z i do lotniska nie sprawia podróżnym kłopotów.

Poza tanią linią lotniczą EasyJet utrzymującą z Bristolu połączenie do Krakowa, trasę z Bristolu obsługuje również tania linia lotnicza Ryanair latająca z Bristolu do: Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy – Modlina i Wrocławia.

Decydując się na przelot tanią linią lotniczą Easy Jet otrzymujemy gwarancję wysokiego standardu usług, bezpieczeństwa i solidności za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo linie te w swojej ofercie często mają atrakcyjne promocje, dzięki którym zakup biletu na wybranych kierunkach może być jeszcze tańszy. O aktualnych połączeniach tego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zmianach godzin wylotu zarówno na trasie Kraków – Bristol i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.