Loty Kraków-Hamburg

Bilety EasyJet Polska – Anglia, Tanie Loty Kraków – Hamburg

Easy Jet – tanie bilety z Krakowa do Hamburga. Przeloty z Krakowa do niemieckiego Hamburga to nowy kierunek tanich linii lotniczych easyJet z lotniska w Balicach. Inauguracja nowej trasy ma nastąpić 4 listopada 2014 r. EasyJet zamierza ją obsługiwać trzy razy w tygodniu, we: wtorki, piątki i niedziele z godzinami wylotów: 13:15 (wt.) i 17:40 (pt. i niedz.).

Połączenie lotnicze będzie realizowane samolotami typu Airbus (A 319 lub A 320). Pokonanie trasy o długości 780 km zajmie im ok. 1,5 godziny. Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym.

 

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Hamburga. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

 

Oprócz tanich linii easyJet loty z Polski do Hamburga obsługuje także nasz rodzimy PLL LOT:

  • Warszawa Chopina – Hamburg – Warszawa Chopina (PLL LOT)

Z kolei, drugie lotnisko Hamburga – Hamburg/Lubeka – obsługuje z Polski tania linia lotnicza Wizz Air latająca na trasie:

  • Gdańsk – Hamburg – Gdańsk (Wizz Air)

 

Leżące ok. 8,5 km na północny-zachód od Hamburga międzynarodowe lotnisko obsługujące to portowe miasto to, pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego, piątym portem lotniczym Niemiec. Rocznie z jego usług korzysta ponad 13,5 mln pasażerów. Hamburski port lotniczy jest bazą dla linii: Air Berlin, Condor, TUIfly, Lufthansa, a także tanich linii lotniczych: Germanwings i EasyJet. Podróżnych obsługują dwa bardzo dobrze wyposażone terminale pasażerskie.

Bliska odległość od miasta sprawia, że przejazd z lotniska do centrum Hamburga nie sprawia podróżnym żadnego problemu. Do portu lotniczego prowadzą doskonałe drogi (autostrada A7 i m.in. droga krajowa B433). Sprzed terminali kursują autobusy nie tylko do centrum Hamburga ale i także do wielu miast regionu (Kilonii, Lubeki czy Neumunster). Na lotnisku znajduje się stacja szybkiej kolei miejskiej (linia S1) skąd do centrum miasta kursują składy pasażerskie.

Tania linia lotnicza Easy Jet to prestiż i zaufanie pasażerów. Wielu podróżnych korzystających z usług tej taniej linii w przypadku planowania kolejnych lotów ponownie obdarza ją swoim zaufaniem. W swojej ofercie tania linia lotnicza Easy Jet ma bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać zakupu biletu po atrakcyjnej cenie. O aktualnych połączeniach brytyjskiego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Hamburg jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.