Loty Kraków-Liverpool

Loty Easy Jet Polska – Anglia, Tanie przeloty Kraków – Liverpool

Loty z Krakowa do angielskiego Liverpoolu obsługują dwie tanie linie lotnicze: irlandzki Ryanair i brytyjski Easy Jet. Brytyjska tania linia lata na trasie Kraków – Liverpool trzy razy w tygodniu, w: środy, piątki i niedziele. Samoloty Easy Jeta wylatują z Krakowa o godzinie 11:00, od kwietnia zmienia się tylko piątkowa godzina wylotów na: 20:10. Czas przelotu do Liverpoolu to ok. 1 godziny i 40 minut. Trasa między oboma miastami liczy 1597 km. W opłacie za przelot wliczony jest przewóz bagażu podręcznego, którego wymiary nie mogą przekroczyć: 50 x 40 x 20cm.

Dopuszczalny jest przewóz bagażu większego: 56 x 45 x 25 cm ale w przypadku podróży z kompletem pasażerów na pokładzie trzeba się liczyć, że bagaż ten będzie musiał być przeniesiony do luku bagażowego.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Liverpoolu. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

Międzynarodowy port lotniczy w Liverpoolu noszący imię Johna Lennona położony jest w północno-zachodniej Anglii, 12 km od centrum miasta. Jak na warunki brytyjskie, nie jest dużym portem. Rocznie obsługuje ok. 4,5 mln pasażerów. Jednakże jest to jedno z dynamiczniej rozwijających się lotnisk i w Wielkiej Brytanii. Pozostające w cieniu niedalekiego Manchesteru lotnisko nastawiło się na obsługę przewoźników czarterowych i tanich linii lotniczych, m.in. jest portem węzłowym Easy Jeta. Najbardziej uczęszczanymi kierunkami z lotniska w Liverpoolu są połączenia do: Belfastu, Amsterdamu, Alicante, Dublina i Malagi.

Easy Jet nie jest jedyną linia obsługującą z Liverpoolu połączenia do Polski. Z miasta Beatlesów do naszego kraju lata także tania linia lotnicza Ryanair realizująca loty do: Krakowa, Poznania, Szczecina, Warszawy-Modlina, Wrocławia i do 28 marca 2014 r. do Łodzi, a także tania linia lotnicza WizzAir obsługująca z Liverpoolu loty do: Gdańska, Warszawy – Chopina, a w sezonie także i do Katowic.

Decydując się na przelot tanią linią lotniczą Easy Jet otrzymujemy gwarancję wysokiego standardu usług, bezpieczeństwa i solidności za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo linie te w swojej ofercie często mają atrakcyjne promocje, dzięki którym zakup biletu na wybranych kierunkach może być jeszcze tańszy. O aktualnych połączeniach tego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Liverpool jak i pozostałych, a także zmianach w rozkładzie lotu można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.