Loty Kraków-Londyn Southend

Bilety Easy Jet Polska – Anglia, Tanie loty z Krakowa do Londynu Southend

Z dwóch podlondyńskich lotnisk Gatwick i Southend obsługiwanych z Krakowa przez tania linię Easy Jet to ostatnie cieszy się wśród pasażerów mniejszą popularnością. Stąd loty na to lotnisko posiadają charakter sezonowy. Połączenie na lotnisko Southend realizowane jest przez przewoźnika do 11 września 2014 r.

Póki co jego samoloty z Krakowa latają tam cztery razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy, czwartki i niedziele, z wylotami o godzinie 10:45, a w poniedziałki o 14:30.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Londynu Southend. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

Trasę tą obsługują samoloty typu Airbus A-319, których lot na trasie Kraków – Southend trwa ok. 1 godziny i 15 minut. Oba lotniska dzieli od siebie odległość 1350 km. Pasażerowie w cenie biletu mogą zabrać na pokład bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż: 50 x 40 x 20cm. Teoretycznie dopuszczalne jest zabranie bagażu podręcznego o trochę większych wymiarach, tj.: 56 x 45 x 25 cm jednakże w przypadku kompletu pasażerów na pokładzie, może on zostać umieszczony w luku bagażowym.

Southend to jedno z sześciu lotnisk obsługujących stolicę Wielkiej Brytanii. Położone jest 58 km na wschód od centrum Londynu. Z jego usług korzysta ok. miliona pasażerów rocznie. Do niedawna obsługujące loty biznesowe lotnisko, nastawiło się na obsługę ruchu czarterowego i tanich linii lotniczych. Dynamiczny rozwój nastąpił tam od czasu założenia na nim bazy przez tanią linię Easy Jet. Easy Jet jest w tej chwili największym jego użytkownikiem, z którego obsługuje kilkanaście europejskich kierunków, głównie do: Amsterdamu, Belfastu, Faro, Barcelony, Alicante czy Malagi. Korzystający z Southend pasażerowie mają do swojej dyspozycji nowy, dobrze wyposażony terminal pasażerski. Sprawny dojazd z Southend do stolicy zapewniają przewoźnicy autobusowi i koleje regionalne.

Z lotniska Londyn – Southend do Polski lata jedynie tania linia Easy Jet obsługująca połączenie do podkrakowskich Balic.

Decydując się na przelot tanią linią lotniczą Easy Jet otrzymujemy gwarancję wysokiego standardu usług, bezpieczeństwa i solidności – wszystko za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo linie te w swojej ofercie często zachęcają pasażerów do korzystania z ich usług akcjami promocyjnymi. Dzięki promocjom zakup biletu na wybranych kierunkach może być jeszcze tańszy. O aktualnych połączeniach tego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o promocjach i zmianach godzin wylotów, zarówno na trasie Kraków – Londyn Southend jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii. Wielu podróżnych, którzy korzystali z usług Easy Jet ponownie obdarza tego przewoźnika swoim zaufaniem potwierdzając slogan linii – klient jest najważniejszy.