Loty Kraków-Lyon

Loty Kraków – Lyon

Easy Jet – tanie loty z Krakowa do Lyonu. Obecna jedynie na krakowskim lotnisku tania linia lotnicza easyJet spośród kilku obsługiwanych przez siebie europejskich kierunków jeden realizuje do francuskiego Lyonu. Jest to nowa destynacja przewoźnika, której inauguracja ma nastąpić 29 marca 2015 r.

Przewoźnik wraz z otwarciem nowych kierunków zwykle wprowadza atrakcyjne promocje cenowe biletów.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Lyonu. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

 

Odległość: 1200 km / Czas lotu: ok. 2 godziny i 15 minut.

Opis lotniska docelowego: Międzynarodowe lotnisko w Lyonie im. Saint – Exupery’ego to trzecie lotnisko we Francji pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ponad 8,5 mln pasażerów. Położone jest w południowo-wschodniej Francji, około 20 km na południowy-wschód od Lyonu. Lotnisko jest bazą narodowego przewoźnika Air France. Port lotniczy dysponuje trzema terminalami pasażerskimi, z których terminal nr 3 jest przeznaczony do obsługi tanich linii lotniczych, w tym easyJet.

Połączenia do i z portu lotniczego: Lotnisko posiada dobre połączenia komunikacyjne z miastem. Bezpośrednio kursuje z niego linia tramwajowa. Wygodny przejazd z lotniska do centrum Lyonu lub innych miast regionu zapewniają przewoźnicy autobusowi. Tanie loty z Krakowa do Lyonu obsługiwane przez easyJet to jedyne bezpośrednie połączenie z Polski do tego francuskiego miasta.