Loty Kraków – Mediolan

Loty Kraków – Mediolan Malpensa

Easy Jet – tanie loty z Krakowa do Mediolanu. Tania linia lotnicza easyJet latająca z Polski jedynie z krakowskiego lotniska Balice uruchomi w przyszłym sezonie letnim (2016 r.) nową trasę. Będzie to pierwszy kierunek tego przewoźnika z Polski do Włoch. Pomarańczowe samoloty przewoźnika polecą z Krakowa do jego największej pozabrytyjskiej bazy mieszczącej się na lotnisku Malpensa w Mediolanie. Trasa Kraków – Mediolan zostanie zainaugurowana 9 kwietnia 2016 r. i będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu, we: wtorki, czwartki i soboty.

Najtańsze bilety lotnicze easyJet na przeloty z Krakowa do Mediolanu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu już od 154 PLN. Rejs z Krakowa do Mediolanu (odległość ok. 960 km) trwa niecałe 2 godziny.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Mediolanu. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

Port lotniczy Malpensa to jedno z trzech lotnisk Mediolanu i zarazem największe z nich. To także jedna z większych baz tanich linii lotniczych easyJet w Europie, z której przewoźnik obsługuje (włącznie z trasami sezonowymi) ponad sześćdziesiąt kierunków. Z lotniska rocznie korzysta ok. 19 mln pasażerów. Mimo, że jest ono głównym portem lotniczym stolicy Lombardii, wcale nie leży blisko centrum miasta. Położone jest ok 50 km na północny-zachód od jego centrum.

Jest to mniej więcej taka sama odległość ile wynosi dystans od Mediolanu do najmniejszego i zarazem najpopularniejszego (ze względu na obsługujące go z Polski tanie linie lotnicze) lotniska Mediolanu – Bergamo. Z tym, że komunikacyjna oferta Malpensy w przejazdach do centrum miasta jest bogatsza (ale też i droższa). Niewątpliwą zaletą Malpensy jest szeroka oferta połączeń lotniczych. Największym użytkownikiem lotniska Malpensa jest tania linia lotnicza easyJet. Jej samoloty obsługiwane są ze specjalnie wydzielonego, tylko dla tego przewoźnika, terminala nr 2.

Możliwe inne bezpośrednie połączenia lotnicze z Mediolanu Malpensa do Polski:

  • Mediolan – Warszawa Chopina – Mediolan (PLL LOT)

Więcej połączeń lotniczych do Polski obsługuje najmniejsze z mediolańskich lotnisk – Bergamo.

Decydując się na przelot tanią linią lotniczą Easy Jet otrzymujemy gwarancję wysokiego standardu usług, bezpieczeństwa i solidności za stosunkowo niewielką cenę. Dodatkowo linie te w swojej ofercie często mają atrakcyjne promocje, dzięki którym zakup biletu na wybranych kierunkach może być jeszcze tańszy. O aktualnych połączeniach tego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zmianach godzin wylotu zarówno na trasie Kraków – Mediolan i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

tanie przeloty do włoch, bilety easyjet włochy, tanie przeloty z krakowa do włoch, easyjet z krakowa do mediolanu, tanie bilety lotnicze easyjet z krakowa do mediolanu malpensa, tanie linie lotnicze do włoch, najtańsze bilety lotnicze do mediolanu, kraków mediolan loty, tanie przeloty mediolan kraków, tanie bilety lotnicze z mediolanu do polski.