Loty Kraków-Paryż

Loty Kraków – Paryż Charles de Gaulle

Easy Jet – tanie loty z Krakowa do Paryża. Paryż to jedno z nowych pozabrytyjskich połączeń taniej linii lotniczej Easy Jet obsługiwanych z lotniska w podkrakowskich Balicach. Przeloty z Krakowa do Paryża realizowane są codziennie.

Warto wiedzieć, że easyJet korzysta z głównego paryskiego lotniska im. Charles’a de Gaulle’a, gdy tymczasem inne tanie linie latają na odległe (ok. 80 km) od francuskiej stolicy lotnisko Beauvais. Lot na oddalone od Krakowa o 1247 km lotnisko de Gaulle’a trwa ok. 2 godziny i 10 minut.

Tanie Bilety Easyjet z Krakowa do Paryża. Tanie Loty easyJet

tanie-loty-easyjet - infolinia

Paryski port lotniczy – Roissy – Charles de Gaulle to największe lotnisko Francji i drugie w Europie pod względem ilości przewożonych pasażerów. Rocznie z jego usług korzysta ok. 60 mln. pasażerów. Lotnisko de Gaulle’a położone leży w północno – wschodniej części aglomeracji paryskiej – 23 km od miasta. Posiada trzy terminale główne, ale warto wiedzieć, że Terminal 2 to tak naprawdę sześć autonomicznych terminali oznaczonych dodatkowo literami 2 (A-G) i siódmy 2 G. Stąd łączna ich liczba to 9 terminali!!! Linia Easy Jet obsługiwana jest z terminala 2 D.

Dojazd do/z portu lotniczego nie sprawia podróżnym problemów. Przy każdym z terminali rozmieszczone są przystanki, z których do centrum miasta kursują „Roissy Busy”. Pasażerów przewożą także autobusy linii Air France, które co kwadrans kursują sprzed terminala nr 2 pod Łuk Triumfalny.

Tania linia Easy Jet z obsługująca z Paryża wiele europejskich kierunków, do Polski lata tylko na krakowskie lotnisko. Poza easyJetem z lotniska Charlesa de Gaulle’a do naszego kraju latają linie:

loty Paryż/de Gaulle – Warszawa Chopina – Paryż/de Gaulle (Air France)

loty Paryż/de Gaulle – Warszawa Chopina – Paryż/de Gaulle (PLL LOT)

loty Paryż/de Gaulle – Łódź – Paryż/de Gaulle (od 3 listopada 2014 r. 4You Airlines)

loty Paryż/de Gaulle – Rzeszów – Paryż/de Gaulle (od 3 listopada 2014 r. 4You Airlines)

Tania linia lotnicza Easy Jet to prestiż i zaufanie pasażerów. Wielu podróżnych korzystających z usług tej taniej linii w przypadku planowania kolejnych lotów ponownie obdarza ją swoim zaufaniem. W swojej ofercie tania linia lotnicza Easy Jet ma bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać zakupu biletu po atrakcyjnej cenie.

O aktualnych połączeniach brytyjskiego przewoźnika można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Paryż Charles de Gaulle jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.